kursy włoskiego w Warszawie – terminy

UWAGA!   Trwają zapisy na semestr od stycznia 2019 r.
Nasza szkoła włoskiego w Warszawie jako jedyna dostosowuje się do Twoich możliwości czasowych!

Aby zgłosić swoje zainteresowanie uprzejmie prosimy o wypełnienie i wysłanie do nas poniższego niezobowiązującego formularza, w ciągu 24 godzin podamy Ci najlepszą dla Ciebie ofertę kursu włoskiego.

Imię i Nazwisko (*)

Email (*)

Telefon kontaktowy (*)

Poziom znajomości(*)

Preferowana data rozpoczęcia nauki?

Wybierz rodzaj kursu

Preferowane terminy zajęć (dni i godziny)(*):

Uwagi:

Kursy włoskiego zarówno indywidualne jak i grupowe w naszej szkole rozpoczynają się co tydzień. Możesz się zapisać w dowolnym momencie przez cały rok! 

Nauka włoskiego w Warszawie? to ITALIANO VERO!

W naszej szkole uczą włoscy native speaker dla których nauczanie jest pasją. Wszyscy nasi nauczyciele posiadają magister filologii włoskiej i kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu włoskiego jako obcego oraz mają odpowiednie szkolenie w zakresie dostosowywania nauki włoskiego do osób polskojęzycznych! Nasza szkoła włoskiego w Warszawie mieści się w samym centrum, przy ulicy Nowowiejskiej 5, tuż przy język włoski Warszawa centrum.
Zajęcia odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu w trybie standardowym natomiast od 3 razy do 5 razy w tygodniu w trybie intensywnym. Program nauki jest wypracowywany tak, abyś mógł/mogła systematycznie osiągać wyższy poziom znajomości.
Po otrzymaniu zgłoszenia piszemy albo dzwonimy do Ciebie do 24 godzin! W zależności od Twoich upodobań możesz się uczyć rano, popołudniu lub wieczorem do 22:00. Czekamy na Ciebie już od 7:00 oczywiście z gorącą kawą lub herbatą:-)

UWAGA! w miesiącach lipca i sierpnia startują kursy wakacyjne z włoskiego w Warszawie na wszystkich poziomach zaawansowania! zapisy są już otwarte.