Opinie naszych kursantów

szkoła włoskiego w Warszawie opinie Google – język włoski Warszawa opinie


Nie ma lepszej szkoły języka włoskiego w Warszawie (może w Polsce?) 10/10, poleciłbym za każdym razem. Grazie!

Chris Ptasiński

Wspaniała szkoła, wykwalifikowani lektorzy, przyjazna atmosfera, profesjonalna obsługa klienta, szkoła weryfikując znajomość języka na pierwszym spotkaniu dobiera najodpowiedniejszy poziom kursu, dba o wiedzę klienta i dobiera odpowiedniego nauczyciela dbając również o potrzeby i oczekiwania kursanta. Każdemu poszukującemu najlepszej szkoły polecam właśnie tę z uwagi na te wg mnie najważniejsze szczegóły. Marząc o idealnej konwersacji w języku włoskim nauczycie się Państwo w szkole ITALIANO VERO. Ponadto szkoła oferuje wachlarz innych ciekawych usług językowych. Dzięki nauce w Italiano Vero można poczuć bliskość Włoch i cała atmosfera motywuje uczniów do nauki. Polecam Państwu naukę w Italiano Vero z czystym sumieniem .
Dorota Ignaczak

Wspaniała szkoła! Lekcje prowadzone są przez miłych i wykwalifikowanych włoskich nauczycieli. Można w miłej atmosferze szybko nauczyć się języka włoskiego a także zapoznać się z kulturą i kuchnią włoską. Jestem bardzo zadowolona. Polecam!
Edyta Sygocka

Polecam szkołę, ponieważ zajęcia prowadzą profesjonalni nauczyciele ( rodowici Włosi dzięki czemu lekcje są jeszcze ciekawsze ) , program nauczania dopasowany jest indywidualnie do potrzeb każdego ucznia. Jak nauka włoskiego w Warszawie to tylko w ITALIANO VERO!

Inga Wiśniewska

Bardzo dobra szkoła, świetna atmosfera. Miałam indywidualny tryb nauczania, wcześniej nie miałam styczności z językiem włoskim . Można dużo się nauczyć i dodatkowo poznać dużo ciekawych rzeczy z kultury włoskiej. Jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam szkołę.
Żanetta Koval 

Serdecznie polecam! Bardzo dobrzy włoscy lektorzy uczący prawdziwego języka, zwracający uwagę na poprawną wymowę i gramatykę. Lekcje prowadzone w miłej i sympatycznej atmosferze. Dodatkowo możliwość ustalenia dogodnych terminów i dobra lokalizacja.

Agnieszka Adamiak

Na zajęcia uczęszczam od ponad roku i jestem bardzo zadowolony. Wcześniej nie miałem kontaktu z językiem włoskim, więc zaczynałem naukę od zupełnych podstaw. Teraz bez większych problemów jestem w stanie porozumieć się podczas wyjazdu. Na zajęciach panuje bardzo miła atmosfera, dużą zaletą są małe grupy i profesjonalni włoscy lektorzy. Szkoła zdecydowanie godna polecenia.
Piotr Siwiec

Jestem bardzo zadowolona z kursu w Italiano Vero, wszyscy nauczyciele to native speakers, można się nauczyć nie tylko języka, ale również kultury, historii i obyczajów. Serdecznie polecam 🙂
Ewelina Sosnowska

Świetna szkoła!! moja grupa ma tylko 6 osób, co sprawia, że na zajęciach można sporo mówić. Bardzo podoba mi się to, że nauka jest przekazana w sposób systematyczny. w trakcie kursu nauczyciel sprawdza wiedzę każdego z kursantów poprzez przeprowadzanie testu. Świetna lokalizacja i bardzo miła atmosfera. Polecam osobom, które chcą nauczyć się na poważnie. 

Michał Dolan


Bardzo dobra szkola, po roku nauki byłam juz w stanie bez problemu porozumiec sie w czasie wakacji we włoszech. a co najwazniesze, nauka tutaj jest nie tylko skuteczna, ale po prostu przyjemna. Nauczyciel caly czas zwraca uwage na poprawną wymowę i gramatykę, a pomimo to nasze konwersacje są interesujące i zabawne. Polecam wszystkim

Kasia Batogowska


szkoła włoskiego w Warszawie opinie – część 2

Bardzo profesjonalna szkoła. Maleńke grupy, Włoscy lektorzy- bardzo wymagający, duży nacisk na mowę. Ciekawie prowadzone zajęcia. Możliwość dopasowania dogodnych godzin. Na pewno wrócę. Polecam

Gosia Bombała


Jeżeli szukasz profesjonalnej szkoły włoskiego w Warszawie, to znalazłeś. Lekcje są prowadzone przez Włoskich lektorów, materiały do nauki dostosowane do Twojego poziomu. Ciekawe tematy,miła atmosfera i wymagający Lektor:). Polecam.

Ola Gąsiorowska


Jest to o wiele więcej niż szkoła językowa! Lektorzy są gruntownie wykształceni i prócz języka można się wiele dowiedzieć o wszystkim co Włoskie. Kuchnia, kultura, sztuka, historia po cesarstwie Rzymskim (której w Polsce nie uczą). Można by się rozpływać długo, ja powiem tylko tyle, że jestem już w trakcie drugiego kursu i nie mam zamiaru przerywać swojej włoskiej przygody!
To, że jest miło i sympatycznie nie muszę dodawać! 🙂

Jarosław Stepnowski


Bez dwóch zdań najlepsza szkoła językowa do jakiej miałem przyjemność uczęszczać. Kapitalna ekipa najprawdziwszych, importowanych Włochów, fajna atmosfera, elastyczne terminy, doskonała lokalizacja. Szkoła włoskiego w Warszawie opinie pozytywne a ITALIANO VERO? Szczególnie polecam zorganizowanie lekcji we włoskiej knajpie, to najlepszy sposób na łączenie przyjemnego z pożytecznym. 🙂 Polecam z całego serca!

Antoni Wałkowski


Uczę się w tej szkole juz drugi rok i serdecznie polecam. Nauczyciele są nie tylko przesympatyczni ale i jednocześnie profesjonalni. Zacząlem się uczyć w tej szkole od absolutnego zera – poziom początkujący, teraz po 18 miesiacach jestem w stanie rozmawiać z moimi nauczycielami! Małe kameralne grupy oraz dobre miejsce jeśli chodzi o dojazd. Serdecznie polecam wszystkim osobom chcącym się uczyć języka wloskiego na każdym poziomie.

Kamil Olszewski


Znakomita szkoła! Wszyscy lektorzy to native speakerzy, więc od samego początku przygody z włoskim ma się kontakt z prawdziwym, żywym językiem. Szkoła zapewnia materiały dodatkowe, lekcje są ciekawe i nastawione na indywidualne potrzeby słuchaczy. Kontakt ze szkołą przebiega sprawnie. Wielkim plusem jest też znakomita lokalizacja. Polecam!

Olga Stokowiec


szkoła włoskiego w Warszawie opinie – część 3

Najlepsza szkoła włoskiego w Warszawie. Wszyscy nauczyciele są przesympatyczni i jednocześnie profesjonalni
Jest w 100% warta polecenia

Paweł Machnik


Szkoła włoskiego w Warszawie? polecam ITALIANO VERO! Świętna szkoła! dużo mówi się i wiedza jest przekazana po mistrzosku. Lektorzy są Włochami i bardzo sympatyczni. zajęcia są prowadzone bardzo ciekawie, profesjonalnie i w miłej atmosferze.
jestem bardzo zadowolona. Gorąco polecam!

Ewa Frączek


Polecam szkołę ITALIANO VERO z czystym sumieniem! Lekcje są ciekawe, urozmaicone i dają efekty! Lektor zawsze przygotowany i świetnie przekazuje wiedzę. Szkoła udostępnia dużo materiałów dydaktycznych. W tej cenie, w tej lokalizacji i na tak wysokim poziomie, to jedyny słuszny wybór. Pozdrawiam

Agata Dłutowska


szkoła włoskiego w Warszawie opinie – część 4

Bardzo polecam wszystkim, którzy kochają ten język i chcą w szybkim czasie się go nauczyć!! Lektorzy są Włochami. Są wspaniali i wiedzą, co robią. Chcieć to móc! Ja osobiscie wolę chodzić na lekcje włoskiego niż uczeszczac do szkoły. Mój włoski z każdą lekcją jest coraz lepszy! Naprawdę gorąco polecam wszystkim!
:))

Malika Jachimczyk


Polecam tę szkołę w Warszawie. Native speakerzy, fajna atmosfera, nieduże grupy i jeszcze przy metrze Politechnika.

Anna Maria Woźniak

Masz pytania? wypełnij poniższy formularz, odpowiemy Ci w ciągu 24 godzin.


Imię i nazwisko (*):

E-mail (*):

Telefon Kontaktowy (*):

Wiadomość: