Cennik naszych kursów języka włoskiego
Spełnienie marzeń na każdą kieszeń!
KURS INDYWIDUALNY
2.100 zł.
20 godzin lekcyjnych
(godzina lekcyjna: 45 minut)
raz w tygodniu – 10 zajęć x 90 minut każde
raz w tygodniu – 10 zajęć x 90 minut każde
GRUPOWY 3-4 OSOBOWY
1.500 zł.
24 godziny lekcyjne
(godzina lekcyjna: 45 minut)
12 zajęć x 90 minut każde
12 zajęć x 90 minut każde
GRUPOWY 7-8 OSOBOWY
1.265 zł.
32 godziny lekcyjne
(godzina lekcyjna: 45 minut)
16 zajęć x 90 minut każde
16 zajęć x 90 minut każde
KURS dla PARY
1.800 zł.
22 godziny lekcyjne
(godzina lekcyjna: 45 minut)
11 zajęć x 90 minut każde
11 zajęć x 90 minut każde
Wyżej podana Cena Kursu indywidualnego dotyczy zajęć 1 raz w tygodniu. Indywidualne zajęcia 2 razy w tygodniu lub częściej są droższe o 150 zł. za każdy dodatkowy termin (np. zajęcia 2 razy w tygodniu = 2.250 zł; 3 razy w tygodniu 2.400 zł.). Cena kursu indywidualnego przygotowującego do egzaminu CELI/CILS lub specjalistycznego (w tym biznesowego) wynosi 2.250 zł.